OK
nasr trans
About us
زمینه های فعالیت

انجام کلیه امور مربوط به ثبت سفارش و اخذ مجوزهای لازم جهت واردات و ترخیص کالا وگشایش اعتبار اسنادی وحواله ارزی براساس اولویت ثبت سفارش ارائه آخرین اطلاعات بخش نامه های صادره صادرات کلیه کالاهای مجاز با کمترین هزینه از گمرکات کشور نمایندگی خطوط کشتیرانی خارجی و داخلی حمل و نقل بین المللی شامل بارگیری و حمل کالا از انبارها و کارخانجات نقاط مختلف جهان حمل و نقل درون شهری و برون شهری واجرای عملیات تخلیه و بارگیری در انبار اختصاصی و...

پیام مدیر عامل

مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تامین مطمئن و به موقع کالا، از همان ابتدای پیدایش جوامع بشری و در راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پر اهمیتی برخوردار بوده است. همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی، ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منفرد به تنهایی وبا اتکا به صرف امکانات و منابع حدود پیرامونی خود، بلکه ضرورت بنگاه ها و موسسات تجاری با درجات سازماندهی های مختلف عالی و بالاتر عهده دار می گردد در قرن حاضر و در عرصه جهانی شدن، مبادرات به انجام چنین نقش مهمی از طرف موسسات بازرگانی اساسا با توان پذیرش مسئولیت های اجتماعی و اهتمام آنها به مشارکت در ایفای یک ماموریت برترو سازنده قابل تبیین و تعریف است. اعتقاد ما در شرکت خرم پارس اروند به این باور اساسی مبتنی است که تامین و برقراری تمهیدات زندگی مناسب با درجه رفاه بالاتر برای عموم شرکای اجتماعی خود می بایستی از اولویت های اساسی فعالیت آن محسوب می گردد بنابراین استراتژی اصلی ما در شرکت خرم پارس اروند فراهم آوردن به موقع و تامین نمودن مناسب ترین خدمات با کیفیت های برتر از مطمئن ترین منابع با بهترین تسهیلات و پشتیبانی ها تبیین می گردد.

خط مش شرکت خرم پارس اروند

شرکت بازرگانی خرم پار اروند در چندین سال تجربه در حوزه تجارت خود را ملزم دانسته است که با توجه به نیاز مشتری محصولاتی را تهیه کند که بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد و معتقد است پس از این که مشتریان از کیفیت بالا کالا خبردار می شوند به خودی خود نیز در صورت نیاز مجدادا اقدام به خریداری آن محصول می کنند و از این حیص ما باور داریم که ایشان نه تنها مشتری بالفعل ماست بلکه با معرفی خدمات ما به دیگران افراد دیگری را نیز جذب سیستم ما می کننداین بازرگانی با داشتن دفاتری فعال در کشور های امارات و چین این امکان را دارد که کالا پیش از خرید توسط بازرسین شرکت مورد بازرسی قرار گیرد تا شکی از کیفیت و کمیت کالا وجود نداشته باشد و توجه داشته باشید که تمامی کالا های وارداتی و صادراتی در داخل یا خارج توسط بازرسین این شرکت مورد نظارت قرار می گیرند.
همچنین در صورتی که نیاز به خرید کالا وارده از کشور های اروپا , آمریکا یا آفریقایی و کشور های حوضه خلیج فارس داشته باشید , این شرکت با داشتن همکارانی در انگلستان-منچستر , ایالات متحده امریکا-فلوریدا-مایامی , کانادا-ونکور و آفریقا جنوبی-ژوهانسبورگ این امکان را نیز دارد که کالا وارده یا صادره شما مشتریان گرامی را پیش از وارد شدن مورد بازرسی قرار دهد.

  • توجه و تاکید بر کیفیت خدمات و محصولات در راستای کسب رضایت مشتریان
  • رعايت اصول فني و استانداردهاي مورد قبول در صنعت بازرگانی
  • توسعه و بكارگيري دانش فني روز به منظور تحقق اهداف استراتژیک شرکت
  • رشد و بالندگي نيروي انساني به عنوان سرمايه اصلي شركت
  • افزايش درآمدزايي و سودآوري پايدار مجموعه همراه با تأمين منافع ذينفعان
  • تعهد به رعايت قوانين و مقررات و ساير الزامات زيست محيطي, ايمني و بهداشت شغلي
در باره ما

شرکت بازرگانی خرم پارس اروند در سال 1390تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه واردات انواع ماشین الات راه سازی و کشاورزی و تجاری شروع کرده است. همچنین با استفاده از نیرو های خود در داخل و خارج کشور خدمات مختلفی در زمینه کالاهای داخلی و خارجی ارائه میکند. این شرکت در زمینه صادرات مواد غذایی به کشور های حوضه خلیج فارس فالیت میکند. همچنین از فعالیت های ان تهیه پرفرم ها ی پرداختی از کشور های مختلف به سفارش مشتری میباشد.
از دیگر فعالیت های شرکت می توان شناخت بازارهای بکرو نوین برای تامین انواع کالا و حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی دنیا فعالیت ونظارت دقیق برچگونگی صرفه جویی در حمل نقل کالا و استفاده از مسیر وامکانات بهتر حمل ونقل بین المللی وزمینی دارد. شرکت بازرگانی خرم پارس اروند اشنایی کامل با قواعد گمرکی و رعایت ان داشته و فعالیت ان به صورت های دریایی و هوایی وکانتینری وگروپاژ و حتی ارسال نمونه از دیگر خدمات شرکت بازرگانی خرم پارس اروند میباشد.

اهداف شرکت بازرگانی خرم پارس اروند
واردات

شرکت بازرگانی خرم پارس اروند با فعالیت در زمینه واردات ماشين آلات صنعتی، مواد اوليه ، قطعات و ماشين آلات کارخانجات، قطعات ، اقلام و تجهيزات شبکه وکامپيوتر، کلیه قطعات انواع ماشن الات راه سازی،کشاورزی و تجاری و پی اتیلن ،... آماده خدمت گذاری به تجار , بازرگانان و شما عزیزان می باشد .

صادرات

در پيش گرفتن راه صادرات، تنها روش برای استفاده بهينه از امکانات و استعدادهای کشور و خروج از رکود اقتصادی است. صادرات از نظر علمی وعملی درهمه کشورها مستلزم توسعه تجارت خارجی و روابط اقتصادی بين المللی است.هدف توسعه صادرات و روابط اقتصادی بين المللی کشورها، کمک گيری از اين روابط برای توسعه اقتصادی، تحصيل رشد اقتصادی مداوم، بالا بردن سطح زندگی و رفاه مردم در شرايط اشتغال نزديک به کامل و ثبات نسبی سطح قيمت ها و افزايش پول ملی است. توسعه پايدار صادرات يکی از مهترين اهداف ملی در عرصه اقتصادی است ؛ محور اصلی توسعه آينده کشور متکی به رشد صادرات به ويژه افزايش سهم صادرات توليدی و خدمات می باشد. اين فرايند با توجه به روند جهانی شدن، مستلزم اقتصادی باز و برونگرا است. توسعه صادرات غير نفتی بايد بر پايه رشد مستمر صادرات محصولات توليدی و خدمات، تداوم يافته انجام پذيرد ؛ شرکت آستیاک با هدف ايجاد اشتغال و ورود ارز به کشور و افزايش صادرات محصولات توليدی اعم از بخشهای دولتی و خصوصی در زمينه های محصولات پتروشيمی، صنايع غذايی، مواد معدنی، آهن آلات، غيره به كشورهاي حوضه خلیج فارس را دارد وآماده همکاری و خدمتگذاری به شما عزيزان می باشد.