• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 44905917 21 (98+)

پیام مدیرعامل

عباس دارایی نژاد مدیر عامل شرکت با صدور پیامی، آغاز سال 1400 را تبریک گفت و به گوشه ای از دستاوردهای شرکت در سال 99 اشاره نمود. متن این پیام بدین شرح است: 

 یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت فرصتی است برای شکرگزاری به درگاه «مقلب القلوب و الابصار» و زمانی است برای اندیشیدن به «مدبر اللیل و النهار» و پناه به درگاه که او تنها «محول الحول و الاحوال» است و مواهب الهی و نوروز زمانی است که «حول حالنا الی احسن الحال» به استجابت برسد.

سال 1399 را با تمام فراز و نشیب ها و مشکلات به خصوص مواجه شدن با شیوع بیماری کووید 19 پشت سرگذاشتیم. در سالی که گذشت موانع ناخواسته کشور بر شرکت سراسری و بین المللی حمل نقل جهادنصر نیز اثر گذاشت؛ اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران، کارشناسان، همکاران و سهامداران محترم، تهدیدها را به فرصت‌ها و پیشرفت‏ها مبدل ساختیم که نوسازی قسمتی از ناوگان، توسعه فعالیت، همکاری نزدیک با مسئولین برای خدمات رسانی بیشتر به آحاد ملت شریف ایران بخصوص در بحران‏ها و پرداخت بخش عمده‏ای از دیون شرکت نشان از این موفقیت است. 

بر خود لازم می‏دانم از همراهی همه عزیزان به ویژه رانندگان گرامی و همکارانمان که حتی در این ایام که به جهت بیماری کرونا در حالت ویژه‏ای قرار داریم، همانند تمامی سنوات گذشته در راه رفع مشکلات بدون ادعا همگام با کادر پزشکی قدم برداشته‏اند، نهایت تشکر و قدردانی را به عمل ‏آورم.

سالي سرشار از موفقيت، سلامتي و شادمانی براي هموطنان عزیزمان بخصوص كليه سهامداران و همكاران گرامي مسئلت می‏دارم و اميدواريم به حول و قوه الهي، سعادت توفيق در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و ملت عزيزمان را داشته باشيم.

 

عباس دارایی نژاد

فروردین ماه یکهزار و چهارصد

 

 

جلسه در سایپادیزل

در مورخه 24 فروردین ماه 1400 اعضای هیئت مدیره شرکت با مدیر عامل سایپادیزل دیدار کردند.

در این دیدار اعضای هیئت مدیره، ضمن رایزنی پیگیر اجرای قرارداد خرید دستگاه های توافق شده با سایپادیزل شدند.